Kategorie

Dyskretna Dostawa

 

Dyskretna wysyłka to istotny element naszej pracy. Oczywiście Tobie, a przede wszystkim nam zależy aby ktokolwiek się nie dowiedział co, gdzie i po co zamawiałeś. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wizyta w sex-shopach lub dokonywanie zakupów w sklepach erotycznych może być tematem tabu lub po prostu wstydliwym aspektem. Dlatego stawiamy na DYSKRECJĘ PRZESYŁKI, ponieważ zaufanie i opinia naszych klientów jest dla nas najważniejsza!

 

W jaki sposób pakujemy Twoją przesyłkę?

Produkty zakupione w naszym sklepie erotycznym pakujemy z wielkim zaangażowaniem i starannością. Nie umieszczamy logo oraz żadnych oznakowań i wizerunku sklepu internetowego. Każda paczka zapakowana jest w oryginalną folię do pakowania z logiem kuriera DPD, dzięki czemu nie kojarzy się z erotyką i seksem. Stabilnie i starannie pakujemy Twoje produkty tak, aby nikt nie miał możliwości otworzyć paczki.

1. Jakim firmami kurierskim wysyłamy przesyłki ?

        DHL oraz IN POST

2. Jak zabezpieczamy przesyłkę ?

Każde zamówienie złożone w naszym sklepie zostaje solidnie zapakowane przez przeszkolony zespół. Torwar, który narażony jest na uszkodzenie zostaje dodatkowo zabezpieczony, np. folią bąbelkową.

3. Jak jest czas oczekiwania na zamówiony towar ?

Czas oczekiwania na zamówienie zależy od dostępności na magazynie.
W przypadku produktów magazynowych, czas oczekiwania wynosi 48 godzin.
W przypadku złożenia specjalnego zamówienia, skontaktujemy się z Tobą by poinformować o czasie oczekiwania na zamówienie.
Zamówienia złożone do godziny 11.00 realizowane są jeszcze tego samego dnia.
Zamówienia składane w weekend i dni ustawowo wolne realizowane są następnego dnia roboczego.

4. Jak sprawdzić gdzie znajduje się Twoja przesyłka ?

Numer listu przewozowego prześlemy na Twoją prośbę na adres email podany w zamówieniu, w dniu otrzymania przesyłki przez firmę kurierską. W ten sposób na stronie firmy kurierskiej możesz sprawdzić gdzie znajduje się twoja przesyłka za pomocą zakładki „śledzenie paczki”.

5. Od jakiej kwoty obowiązuje darmowa dostawa?

Darmowa dostawa obowiązuje od zamówienia w wysokości 200,00 zł.

6. Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę?

Tak, cennik wysyłki ustalamy wtedy indywidualnie z Klientem.
Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta by uzyskać więcej informacji.