Dyskretna Dostawa

 

Dyskretna wysyłka to istotny element naszej pracy. Oczywiście Tobie, a przede wszystkim nam zależy aby ktokolwiek się nie dowiedział co, gdzie i po co zamawiałeś. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wizyta w sex-shopach lub dokonywanie zakupów w sklepach erotycznych może być tematem tabu lub po prostu wstydliwym aspektem. Dlatego stawiamy na DYSKRECJĘ PRZESYŁKI, ponieważ zaufanie i opinia naszych klientów jest dla nas najważniejsza!

 

W jaki sposób pakujemy Twoją przesyłkę?

Produkty zakupione w naszym sklepie erotycznym pakujemy z wielkim zaangażowaniem i starannością. Nie umieszczamy logo oraz żadnych oznakowań i wizerunku sklepu internetowego. Każda paczka zapakowana jest w oryginalną folię do pakowania z logiem kuriera, dzięki czemu nie kojarzy się z erotyką i seksem. Stabilnie i starannie pakujemy Twoje produkty tak, aby nikt nie miał możliwości otworzyć paczki.

 

1. Jakim firmami kurierskim wysyłamy przesyłki ?

DHL oraz IN POST PACZKOMATY
 
 
2. Jak zabezpieczamy przesyłkę ?

Każde zamówienie złożone w naszym sklepie zostaje solidnie zapakowane przez przeszkolony zespół. Torwar, który narażony jest na uszkodzenie zostaje dodatkowo zabezpieczony, np. folią bąbelkową.
 
 
3. Jak jest czas oczekiwania na zamówiony towar ?

* Czas oczekiwania na zamówienie zależy od dostępności na magazynie.
* W przypadku produktów magazynowych, czas wysyłki wynosi 24-48 godzin, czas dokładnej dostawy zależy od danego okresu zamówienia ( święta, długie weekendy itp ) kurier zazwyczaj dostarcza przesyłki w 24-48 godz
* W przypadku złożenia specjalnego zamówienia, skontaktujemy się z Tobą by poinformować o czasie oczekiwania na zamówienie.
* Zamówienia złożone do godziny 11.00 realizowane są jeszcze tego samego dnia.
* Zamówienia składane w weekend i dni ustawowo wolne realizowane są następnego dnia roboczego.
 
 
4. Jak sprawdzić gdzie znajduje się Twoja przesyłka ?

Numer listu przewozowego prześlemy na Twoją prośbę na adres email podany w zamówieniu, w dniu otrzymania przesyłki przez firmę kurierską. W ten sposób na stronie firmy kurierskiej możesz sprawdzić gdzie znajduje się twoja przesyłka za pomocą zakładki „śledzenie paczki”.
 
 
5. Od jakiej kwoty obowiązuje darmowa dostawa?

Darmowa dostawa obowiązuje przy płatnościach online ( PAYU )
 
 
6. Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę?

Tak, cennik wysyłki ustalamy wtedy indywidualnie z Klientem.
Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta by uzyskać więcej informacji.