Pierścień Erekcyjny

Nasz internetowy sklep erotyczny oferuje wiele ciekawych modeli pierścieni erekcyjnych i nie tylko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pierścieni, dzięki którym Wasz seks nabierze nowego wymiaru! Pierścienie erekcyjne lub bardzo często nazywane nakładki na penisa to doskonały patent aby seks stał się jeszcze bardziej przyjemniejszy niż d...

Czytaj więcej

Nasz internetowy sklep erotyczny oferuje wiele ciekawych modeli pierścieni erekcyjnych i nie tylko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pierścieni, dzięki którym Wasz seks nabierze nowego wymiaru! Pierścienie erekcyjne lub bardzo często nazywane nakładki na penisa to doskonały patent aby seks stał się jeszcze bardziej przyjemniejszy niż dotychczas. Umieszczając pierścień na członku uruchomimy wibracje lub bez, i swobodnie możemy uprawiać seks z partnerką, która również odczuwa niesamowite wrażenia i pozytywne wibracje. Taki pierścień erekcyjny może w niezwykle szybki sposób zaspokoić zarówno Ciebie jak i Twoją partnerkę.

 

Nasze pierścienie erekcyjne zaprojektowane zazwyczaj są z bezpiecznego sylikonu medycznego, który nie podrażnia i nie uczula. Pierścienie te są niezwykle wydajne, mogą być klasyczne w postaci ringu, lub z delikatnymi wibracjami również w ringu, jednak z dodatkowym pilotem zdalnie sterowanym. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zakupów i do skorzystania z naszej wspaniałej oferty pierścieni.

Pierścień Erekcyjny 

W tej kategorii nie ma produktów.