Pług Analny

Internetowy sklep erotyczny jakim jest alfabet-doznan to doskonały zbiór akcesoriów analnych zarówno dla niej i dla niego. Nasze gadżety analne to doskonały pomysł na pozbycie się rutyny w związku, na odkrycie czegoś zupełnie nowego, dotąd nieznanego. W tej kategorii oferujemy wam klasyczne plugi analne, służące do masażu prostaty lub innego rod...

Czytaj więcej

Internetowy sklep erotyczny jakim jest alfabet-doznan to doskonały zbiór akcesoriów analnych zarówno dla niej i dla niego. Nasze gadżety analne to doskonały pomysł na pozbycie się rutyny w związku, na odkrycie czegoś zupełnie nowego, dotąd nieznanego. W tej kategorii oferujemy wam klasyczne plugi analne, służące do masażu prostaty lub innego rodzaju masażu analnego. Plug analny oferowany w naszym sklepie erotycznym to świetny gadżet zarówno dla niego i jak i dla niej. Dzięki nim możesz swobodnie ćwiczyć i masować mięśnie prostaty, a dodatkowo odczuwać niesamowitą przyjemność i satysfakcje seksualną. Zazwyczaj plug analny posiada charakterystyczny wygląd. Jest lekko wygięty, posiada specjalistyczne żebrowania lub wypustki, tak aby zapewniał doskonały masaż i jak największą przyjemność seksualną.

 

Od dłuższego czasu lekarze co rusz omawiają różne techniki do walki z prostatą. Jeżeli zaczniemy odpowiednio masować ten niezwykle wrażliwy gruczoł jakim jest prostata, możemy być pewni, że ominą nas różnego rodzaju schorzenia i znacząco poprawi się nasza wydajność erotyczna. Tak na prawdę wybierając plugi analne możesz zaznać dwie przyjemności za pomocą jednej zabawki erotycznej. Po pierwsze wymasujesz męski punkt G nazywany prostatą co przyczyni się do jakości Twojego zdrowia, a po drugie zaczniesz odczuwać niesamowitą przyjemność seksualną, która doprowadzi Cię do niezwykle przyjemnego orgazmu! Nie czekaj dłużej i już dziś wybierz idealny dla siebie pług analny. Nasze plugi analne to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Pług Analny 

W tej kategorii nie ma produktów.