Kulki Gejszy

Wielu z nas zadaje sobie to pytanie, czym tak na prawdę są słynne kulki gejszy? Nazywane potocznie w różnoraki sposób, jako kulki waginalne lub jako kulki orgazmowe, bądź nawet kulki dopochwowe. Oferowane przez nasz sklep kuleczki gejszy to doskonały gadżet dla każdej kobiety. Są z roku na rok coraz bardziej popularne i cieszą się dużym uznaniem...

Czytaj więcej

Wielu z nas zadaje sobie to pytanie, czym tak na prawdę są słynne kulki gejszy? Nazywane potocznie w różnoraki sposób, jako kulki waginalne lub jako kulki orgazmowe, bądź nawet kulki dopochwowe. Oferowane przez nasz sklep kuleczki gejszy to doskonały gadżet dla każdej kobiety. Są z roku na rok coraz bardziej popularne i cieszą się dużym uznaniem wśród pań. Większość z nas pewnie domyśla się lub nie, że ten sex gadżet skierowany jest bezpośrednio do kobiet. Kulki gejszy zwane potocznie jako kulki dopochwowe jak sama nazwa wskazuje wykorzystywane są przy masturbacji kobiet, umieszczane są dopochwowo, często jednak służą jako trening mięśni Kegla. Tak naprawdę umieszczane w pochwie kulki gejszy powodują mikro drgania, które wywoływane są naturalnym ruchem ciała, zwłaszcza biodrami. Kiedy kulki są umieszczone w pochwie, nie należy tak na prawdę więcej nic robić.

 
Dla lepszych efektów oczywiście możemy wykonywać ruchy miednicą w przód, tył, na boki. Trening ten polega przede wszystkim na tym, aby nosić je w sobie podczas codziennych obowiązków. Kiedy wykonujemy ruch,idąc kulki powodują drgania, najczęściej podczas tańca, spaceru, fitnessu. Wykonywane są z bezpiecznego silikonu medycznego. W Polsce kule gejszy zwane waginalnymi często zalecane są poprzez lekarzy ginekologów, seksuologów, ponieważ zdecydowanie poprawiają przywrócić pełną sprawność mięśni Kegla przy porodzie, a regularne stosowanie kulek podnosi komfort współżycia seksualnego z partnerem, ponieważ noszenie kulek sprzyja mięśniom dna miednicy. Coraz więcej kobiet sięga po nie, ponieważ zauważyły różnicę przed noszeniem kulek i po stosowaniu i noszeniu ich w sobie. Alfabet doznań to sprawdzony sklep z kulkami gejszy, dzięki czemu każda kobieta wybierze te idealne dla siebie z odpowiednim rozmiarem i fasonem. Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety po drobne kuleczki, które potrafią przyczynić się w dużym stopniu do polepszenia jakości seksualnej kobiety. Zapraszamy wszystkich do zakupów. Dla stałych klientek przygotowaliśmy specjalne rabaty.

 

Kulki gejszy czyli popularne kulki waginalne przeznaczone dla kobiet w różnym wieku. Bardzo dużo kobiet sięga po tego rodzaju gadżet w celu zwiększenia satysfakcji seksualnej lub aby poćwiczyć i usprawnić tak zwane mięśnie Kęgla. Doskonałe kulki gejszy będą ciekawym i drobnym dodatkiem, którego tak na prawdę zbytnio nie odczujemy. Nie wielkich rozmiarów kulki gejszy przeważnie zaprojektowane z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego, lub trwałego tworzywa bez żadnych szkodliwych substancji. Posiadamy wiele fasonów kulek, o różnej wielkości i średnicy, czyli tak abyś mogła je dopasować do swojej pochwy. Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z kulkami gejszy to zacznij od kulek niewielkich rozmiarów, drobnych, najlepiej pojedynczych, w taki sposób aby Twoje ciało mogło się do nich przyzwyczaić. Będziesz zaskoczona jak wiele może Ci dać taka drobna kulka. Odczujesz zwiększoną przyjemność i radość z seksu, regularnie nosząc i używając tego rodzaju kulki. Drogie panie nie bójmy się nowości, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kulek.

Kulki Gejszy 

W tej kategorii nie ma produktów.