Olejki do Masażu

Olejki do masażu są niezbędnym elementem by wykonać profesjonalny, zmysłowy i erotyczny masaż. Przede wszystkim aby wykonać masaż zrelaksujmy się i wyciszmy nasz umysł do minimum. Jest to niesamowicie ważne, by oddać się wspaniałej chwili i móc czerpać przyjemność z masowania swojego partnera jak i wykonywania tej czynności. Olejki do masażu jak...

Czytaj więcej

Olejki do masażu są niezbędnym elementem by wykonać profesjonalny, zmysłowy i erotyczny masaż. Przede wszystkim aby wykonać masaż zrelaksujmy się i wyciszmy nasz umysł do minimum. Jest to niesamowicie ważne, by oddać się wspaniałej chwili i móc czerpać przyjemność z masowania swojego partnera jak i wykonywania tej czynności. Olejki do masażu jako doskonałe olejki zapachowe są idealnym rozwiązaniem aby masaż był odczuwalny jeszcze bardziej intensywniej. Popularne są te w płynie, ponieważ nie lepią się, przez co nie utrudniają nam pracy podczas masowania. Olejki roślinne np. z dodatkiem kwiatów, owoców, olejki migdałowe oraz wiele wiele innych tego rodzaju afrodyzjaków są świetnym rozwiązaniem aby nasz masaż był wykonany dokładnie i niezwykle subtelnie.

 

Wybór jest z pewnością imponujący, dlatego będziesz mogła wybrać dla siebie odpowiednio seksowny zapach, tak aby rozpalił twojego ukochanego. Wiele olejków do masażu jest po prostu jadalnych, o smaku truskawki, kokosu czy malin.Dlatego śmiało możesz nasmarować nimi swojego partnera, po czym zlizać dokładnie okolice o które Cię poprosi. Będzie to idealna gra wstępna dla was obojga. Inne olejki posiadają efekt rozgrzewający, dzięki czemu możemy od razu przenieść się w krainę rozkoszy i przyjemności. Rozgrzewając lub napawając się aromatem z wytworzonych olejków zapachowych możemy w pełni zrelaksować się i otulić nasze ciało niesamowitą przyjemnością. Dodatkowo nawilżymy i odprężymy nasze przemęczone ciało.

Olejki do Masażu 

W tej kategorii nie ma produktów.