Świece do Masażu

Świeca do masażu to idealny pomysł jako prezent dla ukochanej bądź ukochanego. Stworzona została po to, aby nadać waszej sypialni i bliskości wspaniałego aromatu i nastrojowego miłosnego uniesienia, które będzie wam tej nocy towarzyszyć. Zapal święcę w walentynkowy wieczór, urodzinowy, bądź po prostu bez okazji. Zrób swojej ukochanej niesamowitą...

Czytaj więcej

Świeca do masażu to idealny pomysł jako prezent dla ukochanej bądź ukochanego. Stworzona została po to, aby nadać waszej sypialni i bliskości wspaniałego aromatu i nastrojowego miłosnego uniesienia, które będzie wam tej nocy towarzyszyć. Zapal święcę w walentynkowy wieczór, urodzinowy, bądź po prostu bez okazji. Zrób swojej ukochanej niesamowitą niespodziankę i zaskocz ją swoją pomysłowością. Świeczka do masażu potrafi niesamowicie intensywnie pobudzać zmysły i sprawić niepowtarzalny nastrój, wtedy kiedy rozpoczniecie wspólnie grę wstępną. Święcę należy zapalić od razu po wyjęciu, odczekać chwilę aż odpowiednio stopiony zostanie balsam. Podczas topnienia się balsamu w powietrzu poczujecie niesamowity aromat i zapach waszych pragnień i rozkoszy.

 

Idealny relaks poprzez świecę do masażu dostarczy Wam tego czego potrzebujecie by się zapomnieć, i dać ponieść się chwili relaksu. Wszelkie rozterki dnia codziennego odpłyną w niepamięć, ponieważ poczujecie się wyjątkowo zrelaksowani. Po roztopieniu się balsamu delikatnie nacieraj nim swoją partnerkę, zaczynając od pleców, pośladków, potem biustu i innych okolic waszego ciała. Rozpocznij zmysłowy masaż ze swoją ukochaną i wspólnie rozkoszujcie się aromatem, który wisi w powietrzu. Balsam wytopiony ze świecy jest niezwykle delikatny i przyjemny dla skóry. Kobiece ciało wysmarowane balsamem ze świecy do masażu będzie niesamowicie aksamitne i subtelne.

Świece do Masażu 

W tej kategorii nie ma produktów.