Pejcze i Packi

Pejcze to rodzaj sado-masochistycznych akcesoriów erotycznych wykorzystywana podczas stosunku. Może być nazywany również erotycznym batem. Możesz go wykorzystać by uwieźć swojego partnera, lub ukarać za nieprawidłowe zachowanie. Spróbujcie zabawić się w miłosną grę zniewolenia. Wykorzystaj pejcz erotyczny i pokaż swojego partnerowi lub partnerce...

Czytaj więcej

Pejcze to rodzaj sado-masochistycznych akcesoriów erotycznych wykorzystywana podczas stosunku. Może być nazywany również erotycznym batem. Możesz go wykorzystać by uwieźć swojego partnera, lub ukarać za nieprawidłowe zachowanie. Spróbujcie zabawić się w miłosną grę zniewolenia. Wykorzystaj pejcz erotyczny i pokaż swojego partnerowi lub partnerce jaka była niegrzeczna. Pejcz bdsm to z pewnością seksowny i ostry dodatek do waszej wspólnej gry w sypialni. Nie jest przeznaczony typowo dla konkretnej płci. Mogą go używać jednocześnie kobiety jak i mężczyźni. bat bdsm bądź packa erotyczna dostępna jest dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tego typu akcesoriami oraz dla tych zaawansowanych, którzy w swojej domowej kolekcji posiadają wiele ciekawych gadżetów by karać i nagradzać swoją partnerkę.

 

Funkcjonalność takiego bata bądź pejcza jest z pewnością spora, ponieważ tylko od was zależy tak naprawdę jakie role przyjmiecie podczas miłosnej i ostrej gry we dwoje. Możesz go również podarować swojej partnerce na prezent, sugerując i dając aluzję do zmysłowej gry we dwoje. Nasze baty i packi potrafią nieźle zawrócić w głowie nie jednemu kochankowi! Zafunduj swojej partnerce lub partnerowi karę w postaci lania erotycznym pejczem. Dołącz do innych osób, które zabawiają się z wyuzdaną zabawką erotyczną, jaką jest pejcz i otwórz się na nowe doznania. Nie musisz krępować się swoich fanaberii i pragnień. Akcesoria erotyczne są po to, aby odświeżyć i nadać nowy wymiar Waszemu związkowi. Spróbujcie już dziś odgrywania ról i zadawania klapsów. Satysfakcja gwarantowana!

Pejcze i Packi 

W tej kategorii nie ma produktów.