Dildo

Dildo to charakterystyczne urządzenie zazwyczaj wibrujące przeznaczone do masturbacji. Przeważnie dildo czyli sztuczne członki wykorzystują kobiety. Obecnie dildo wykonywane jest z różnego rodzaju materiału. Silikonu, gumy, oraz wielu innych tworzyw sztucznych łudząco przypominających prawdziwy męski członek. Na obecnym rynku rodzajów dildo jest...

Czytaj więcej

Dildo to charakterystyczne urządzenie zazwyczaj wibrujące przeznaczone do masturbacji. Przeważnie dildo czyli sztuczne członki wykorzystują kobiety. Obecnie dildo wykonywane jest z różnego rodzaju materiału. Silikonu, gumy, oraz wielu innych tworzyw sztucznych łudząco przypominających prawdziwy męski członek. Na obecnym rynku rodzajów dildo jest na prawdę mnóstwo. Znajdziemy między innymi dildo dopochwowe, czyli tradycyjne, są też dildo analne, długie, dwustronne, czyli takie które mają na celu zaspokoić nie tylko jedną osobę. Dildo podobnie jak wibratory wykonywane są również między innymi z hartowanego szkła, nawet drewna lub sztywnych i elastycznych tworzyw sztucznych.

 

Te członki dildo, które cieszą się największym zainteresowaniem i są najnowocześniejsze stworzone zostały z bezpiecznego silikonu medycznego. Silikon ten jest niezwykle popularny i najczęściej stosowany wśród wszelkiego rodzaju zabawek i gadżetów erotycznych. Popularnym fasonem są również dildo szklane. Charakteryzuje je oryginalny kształt, materiał z hartowanego szkła, i specjalistyczny fason. Cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem i uznaniem. Ceny, kształty, rozmiary i fasony są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy tak naprawdę może znaleźć coś dla siebie. Dildo to popularne rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Będzie wspaniałym gadżetem dla prezent dla ukochanej osoby na urodziny lub inne święto.

Dildo 

W tej kategorii nie ma produktów.