Majtki z Penisem

Majtki z wibratorem dildo to tradycyjne majtki przeważnie wykonane z ciasnego lateksu lub innego dopasowanego tworzywa połączone z przymocowanym sztucznym penisem, często wibrującym. Ich właściwa, popularna nazwa to Strap On. Alfabet doznań to świetny sklep strap on , który posiada szeroki wybór różnego rodzaju produktów bdsm. Majtki z penisem t...

Czytaj więcej

Majtki z wibratorem dildo to tradycyjne majtki przeważnie wykonane z ciasnego lateksu lub innego dopasowanego tworzywa połączone z przymocowanym sztucznym penisem, często wibrującym. Ich właściwa, popularna nazwa to Strap On. Alfabet doznań to świetny sklep strap on , który posiada szeroki wybór różnego rodzaju produktów bdsm. Majtki z penisem tego rodzaju zdecydowaną popularność osiągnęły za granicą jak i w Polsce. Ich materiał popularnie wykonany jest z najwyższej jakości elastycznego lateksu lub innego sztucznego tworzywa. Doskonale maskuje i opina nasze ciało jednocześnie dopasowując się do naszej sylwetki. Do majtek z wibratorem przymocowany jest z dużą mocą sztuczny penis, który wygląda bardzo realistycznie łudząco podobny do prawdziwego męskiego członka. Posiada charakterystyczne żyłki na swojej powierzchni, co sprawia, że przyjemność i satysfakcja jest jeszcze intensywniejsza. Sztuczny penis tak jak i jego majtki przeważnie wykonywany jest z lateksu.

 

Ta forma gadżetu erotycznego przeznaczona jest stosunkowo dla płci pięknej. Majtki z wibratorem  to w pewien sposób bardzo odważna bielizna z dołączonym penisem, która jest w stanie rozpalić i kobietę i mężczyznę jednocześnie. Takie połączenie jest w stanie doprowadzić do orgazmu szybko dosłownie każdą osobę. Majtki z penisem i dildo to zabawny i jednocześnie oryginalny pomysł na prezent. Nie ma stosunkowo wskazanej orientacji dla której przeznaczone są takie majtki. Używanie odważnych majtek z penisem z pewnością przyczyni się do odkrycia nowych doznań i możliwości w sypialni. Będziecie na pewno zaskoczeni jaki wpływ ma tak wbrew pozorom odważny gadżet erotyczny na wasz seks i z pewnością szybko nie pozbędziecie się jego z waszej sypialni. Oferowane przez nasz sklep majtki z penisem posiadają różnego rodzaju kolory, dostępne są również majtki z członkiem dildo lub klasycznym wibratorem. Nasz sklep strap on to doskonały pomysł by odświeżyć atmosferę w swojej sypialni, dzięki czemu wasz związek unika klasycznej i popularnej wśród par rutyny. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Majtki z Penisem 

W tej kategorii nie ma produktów.