Korek Analny

Korek analny zwany jest również zatyczką analną. Jest to kolejny rodzaj z gadżetów erotycznych, służących do zapewnienia przyjemności i orgazmu seksualnego. Korki analne przeważnie swoim wyglądem mogą przypominać sztuczny, męski członek. Łudząco podobne są również do wibratorów. Różnica jest jedynie taka, że zatyczka analna jest nieco krótsza, p...

Czytaj więcej

Korek analny zwany jest również zatyczką analną. Jest to kolejny rodzaj z gadżetów erotycznych, służących do zapewnienia przyjemności i orgazmu seksualnego. Korki analne przeważnie swoim wyglądem mogą przypominać sztuczny, męski członek. Łudząco podobne są również do wibratorów. Różnica jest jedynie taka, że zatyczka analna jest nieco krótsza, posiada zakończenie, które uniemożliwia całkowite wejście korka analnego do odbytnicy. Zatyczka analna jest dostępna obecnie w sklepach erotycznych zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Stworzona została w różnego rodzaju kolorach, fasonach, z różnych materiałów oraz rozmiarów. Większość korków analnych jest typowo klasyczna, przypominająca penis, jednak są i takie, które znacząco różnią się od tych klasycznych. Dostępne są również korki analne. Zazwyczaj przeznaczone są typowo dla mężczyzn, aby mogły dostarczyć niesamowitej satysfakcji i przyjemności masując prostatę. Wtyczka analna i wszelkiego rodzaju gadżety analne coraz częściej stosuje coraz więcej kobiet i mężczyzn, ponieważ używanie tego typu rozwiązań nie wiąże się z żadnym dyskomfortem, ani bólem związanym przeważnie z seksu analnego. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących.

 

Korek analny będzie również świetnym początkiem dla Pań, które obawiają się seksu analnego. Zatyczka lub korek analny pomoże im się oswoić z tym wspaniałym rodzajem seksu, ponieważ większość korków lub zatyczek jest małych rozmiarów, tak więc każda Pani będzie mogła wybrać rozmiar taki, jaki jej odpowiada. Zatyczka analna może doskonale przygotować Twoje ciało na spotkanie z seksem analnym. Przecież żaden seks nie powinien być dyskomfortem i negatywnym samopoczuciem. Wbrew przeciwnie, powinien zakończysz się obfitym orgazmem, i niesamowitą satysfakcją z Twojej strony. Nie pozwól aby stereotypy Tobą rządziły. Wybierając nasze gadżety analne masz pewność, że wybierasz odpowiedni dla siebie produkt. Serdecznie zapraszamy wszystkie pary, panie i nie tylko, do skorzystania z naszej oferty.

 

Oferujemy Państwu luksusowe korki analne i nie tylko. Nasze zatyczki i akcesoria do seksu analnego umiejętnie przygotują odpowiednie pary, które nie stosowały jeszcze tego rodzaju seksu. Jeżeli nie macie pojęcia jak przygotować się do seksu analnego, wybierając korek analny postępujecie prawidłowo. Unikniecie nieprzyjemnego bólu spowodowanego obcym ciałem przy wrażliwym odbycie kobiety. Nasz korek analny może być silikonowy, zaprojektowany z bezpiecznego tworzywa ABS lub nawet wibrujący. To od was zależy na jaki się zdecydujecie. Posiadamy wiele ciekawych modeli, począwszy od rozmiarów i kolorów lub fasonów. Jeżeli dopiero zaczynacie, zdecydujcie się na niewielkich rozmiarów korek, który sukcesywnie umieszczany przez twojego partnera w twoim odbycie, przygotuje Cię na prawdziwy seks analny. Nasze korki analne są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia, i odpowiednio przystosowane i wyprofilowane. Zapraszamy na zakupy i atrakcyjne pakiety cenowe dla stałych klientów miłośników seksu analnego. 

Korek Analny 

W tej kategorii nie ma produktów.