Wibrator Podwójny

Podwójny wibrator charakteryzuje się często tym iż, można go dostać ze stymulatorem kobiecej łechtaczki. Jego charakterystyczna budowa pozwala właśnie na tego typu pieszczoty kobiecej łechtaczki, ponieważ posiada specjalną lekko wygiętą końcówkę. Podwójne wibratory mają po prostu o kilka elementów więcej niż typowe, standardowe wibratory. Wibrat...

Czytaj więcej

Podwójny wibrator charakteryzuje się często tym iż, można go dostać ze stymulatorem kobiecej łechtaczki. Jego charakterystyczna budowa pozwala właśnie na tego typu pieszczoty kobiecej łechtaczki, ponieważ posiada specjalną lekko wygiętą końcówkę. Podwójne wibratory mają po prostu o kilka elementów więcej niż typowe, standardowe wibratory. Wibratory dla pań oprócz tego, że dostarczą Tobie przyjemności spowodowanych orgazmem dopochwowym, dodatkowo będzie stymulował i pieścił Twoją łechtaczkę jednocześnie. Podwójnym wibratorem może być również taki, który umieszczany jest w Twojej pochwie razem z członkiem Twojego partnera. Jest to chyba jedna z najbardziej popularnych fasonów wibratorów, ponieważ dostarcza przyjemności wam obojgu.

 

Wibrator podwójny może być również analno - dopochwowy, czyli przeznaczony do typowego seksu klasycznego jak i analnego. Na obecnym rynku producenci prześcigają się w pomysłach podwójnych wibratorów, czyli dostarczaniu nam podwójnej rozkoszy i przyjemności. Może posiadać on dwa penisy o tej samej długości, które można swobodnie wyginać oraz zginać, dzięki czemu sama zdecydujesz jaką strefę kobiecą wolisz odwiedzić najpierw lub dwie jednocześnie. Obecnie na rynku jest szeroki asortyment wibratorów dla pań, dlatego możesz swobodnie wybrać model i fason tylko taki, który będzie Tobie odpowiadał. Jeżeli do tej pory nie próbowaliście miłosnych igraszek właśnie z podwójnym wibratorem - penetratorem, takie rozwiązanie was nie rozczaruje. Wręcz przeciwnie, będziecie zachwyceni!

Wibrator Podwójny 

W tej kategorii nie ma produktów.