Wibratory Rotacyjne

Wibratory rotacyjne są niezwykle popularnym rodzajem urządzeń wibrujących. Cieszą się sporym uznaniem i różnorodnością funkcji. Wibratory rotacyjne zazwyczaj posiadają funkcje sterowane za pomocą mikroprocesora, który ułatwia nam zabawę z sex gadżetem. Wibrator rotacyjny obraca się praktycznie całościowo, masując przy tym ścianki pochwy jednocze...

Czytaj więcej

Wibratory rotacyjne są niezwykle popularnym rodzajem urządzeń wibrujących. Cieszą się sporym uznaniem i różnorodnością funkcji. Wibratory rotacyjne zazwyczaj posiadają funkcje sterowane za pomocą mikroprocesora, który ułatwia nam zabawę z sex gadżetem. Wibrator rotacyjny obraca się praktycznie całościowo, masując przy tym ścianki pochwy jednocześnie doprowadzając kobietę do niesamowitych doznań. W tym urządzeniu możemy swobodnie zmieniać kierunki ruchu rotacyjnego, co również ma korzystny wpływ na osiągnięcie przez nas orgazmu. Wibrator rotacyjny przeważnie wibruje w okół własnej osi zapewniając niesamowitą przyjemność i uczucie spełnienia. Zazwyczaj wibratory te posiadają specjalne kulki, które oprócz wspaniałej pieszczoty zapewniają niesamowity masaż. Standardowo w porównaniu do tego typu innych wibratorów, urządzenia te są wodoodporne, dzięki czemu idealnie komponują się z relaksacyjną kąpielą we wannie lub pod prysznicem.

 

Wibrator rotacyjny wbrew pozorom nie jest skomplikowany ani trudny w użyciu. Może na pozór tak wyglądać, jednak po uruchomieniu silnika wibratora jego funkcjonalność i zaawansowane funkcje przeradzają się w niezwykłą rozkosz i przyjemność. Jeżeli do tej pory nie próbowałaś skorzystać z wibratora rotacyjnego, rozpocznij już dziś. Oferowane przez nasz internetowy sklep erotyczny wibratory rotacyjne mają nieskończoną ilość możliwości tak na prawdę. Z takim wibratorem nie jesteś w stanie się nudzić, bądź pewna. Wybierając tego rodzaju gadżet możesz stymulować łechtaczkę, poczuć przyjemność dopochwowo i wspólnie z partnerem bawić się w morze przyjemności. Niemal codziennie uzupełniamy nasz stan sklepowy wibratorów rotacyjnych o nowe, funkcjonalne gadżety erotyczne, po to aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wybierając alfabet doznań i nasze wibratory możesz być pewna gwarancji i wysokiej jakości produktu. Jeżeli nadal nie możesz zdecydować się jaki wibrator wybrać, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Alfabet doznań to sprawdzony sklep erotyczny, serdecznie zapraszamy do zakupów.

Wibratory Rotacyjne 

W tej kategorii nie ma produktów.