Wibratory Realistyczne

Wibratory realistyczne charakteryzują się łudząco podobnym wyglądem do prawdziwego męskiego członka, stąd nazwa realistyczne. Przeważnie posiadają naturalny, podobny do skóry cielisty wygląd, specjalne zarysowane żyłki na wibratorze mogą przypominać męskie przyrodzenie. Zazwyczaj posiadają kilka poziomów wibracji i drgań, sterowanych za pomocą j...

Czytaj więcej

Wibratory realistyczne charakteryzują się łudząco podobnym wyglądem do prawdziwego męskiego członka, stąd nazwa realistyczne. Przeważnie posiadają naturalny, podobny do skóry cielisty wygląd, specjalne zarysowane żyłki na wibratorze mogą przypominać męskie przyrodzenie. Zazwyczaj posiadają kilka poziomów wibracji i drgań, sterowanych za pomocą jednego lub wielu przycisków. Być może jest to wibrator o jakim marzyłaś od dawna, po jego charakterystycznym realnym wyglądzie lepiej będzie się sprawdzał u Ciebie i bardziej oswoisz się z takimi gadżetami, gdy będą zbliżone wyglądem do realnych narządów.

Wibrator realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem prawdziwego, męskiego członka. Wiele osób z takich realistycznych wibratorów korzysta, ponieważ czują się z nimi w pewnym stopniu pewniej i śmielej do tego podchodzą niż do innego rodzaju wibratorów. Wybór realistycznych wibratorów jest ogromny, dlatego każdy może wybrać taki model,który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom. Dzięki charakterystycznemu wyglądowi zbliżonemu do prawdziwego członka, kobieta która obawia się zabawy z akcesoriami erotycznymi, może rozpocząć realną i komfortową przygodę bez zbędnych obaw i dyskomfortu. Poprzez realny wygląd wibratorów realistycznych oswoisz się i zachęcisz do przygody z sex zabawkami erotycznymi i otworzysz się na nowe doznania.

Wibratory Realistyczne 

W tej kategorii nie ma produktów.