Kategorie

Wibrator Analny

Wibrator analny, przeznaczony jest zazwyczaj do seksu analnego. Twoja pupa jest jedną ze stref erogennych, jaką stymuluje stosunek analny. Wiele kobiet obawia się spotkania męskiego członka właśnie z tym miejscem, między innymi ze względu na ból jaki temu towarzyszy. Związane jest to również z higieną, to miejsce jest po prostu delikatne wrażliwe i bardzo ciasne. Jednak warto rozpocząć wspaniałą przygodę z seksem analnym używając właśnie specjalnego wibratora analnego. Jest to faktycznie ciekawe rozwiązanie dla kobiet, które obawiają się bólu związanego z wielkością chociażby penisa naszego partnera, dlatego wybierając wibrator analny lub inne zabawki analne możemy wybrać taki, który i rozmiarem i fasonem będzie nam najbardziej odpowiadał.
Wielkość wibratorów analnych zaczyna się od wielkości palca,i tak na prawdę może skończyć na odważnej, sporej średnicy. Dlatego taki wibrator jest w stanie przygotować Cię na tak miłe i niespotykane doznania jakie oferuje miłość analna.

 

Akcesoria analne sprawią, że będziesz mogła sama kontrolować na tyle ile możesz wibracje i z biegiem czasu pozwalać sobie na coraz więcej i więcej. Wibratory analne to wspaniała alternatywa dla kobiet obawiających się bólu i nieprzyjemnego dyskomfortu podczas miłości analnej. Dzięki specjalnemu wibratorowi odpowiednio przygotujesz się do seksu analnego i raz na zawsze pożegnasz się z bólem i negatywnymi odczuciami na jego temat. Alfabet doznań oferuje wszelkiego rodzaju zabawki analne, które śmiało przygotują Ciebie i Twoje ciało na wspaniały seks analny. Codziennie uzupełniamy nasz stan sklepowy o nowe, ciekawe i funkcjonalne wibratory analne. Chodzi nam przede wszystkim o to, aby każdy klient po zakupie naszej zabawki czuł satysfakcję i przede wszystkim przyjemność. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment sprosta Waszym wymaganiom. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty, i pakiety promocyjne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub formularz kontaktowy. Zapraszamy do zakupów.

Wibrator Analny 

Jest 26 produktów.
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów