Wibrator Analny

Wibrator analny, przeznaczony jest zazwyczaj do seksu analnego. Twoja pupa jest jedną ze stref erogennych, jaką stymuluje stosunek analny. Wiele kobiet obawia się spotkania męskiego członka właśnie z tym miejscem, między innymi ze względu na ból jaki temu towarzyszy. Związane jest to również z higieną, to miejsce jest po prostu delikatne wrażliw...

Czytaj więcej

Wibrator analny, przeznaczony jest zazwyczaj do seksu analnego. Twoja pupa jest jedną ze stref erogennych, jaką stymuluje stosunek analny. Wiele kobiet obawia się spotkania męskiego członka właśnie z tym miejscem, między innymi ze względu na ból jaki temu towarzyszy. Związane jest to również z higieną, to miejsce jest po prostu delikatne wrażliwe i bardzo ciasne. Jednak warto rozpocząć wspaniałą przygodę z seksem analnym używając właśnie specjalnego wibratora analnego. Jest to faktycznie ciekawe rozwiązanie dla kobiet, które obawiają się bólu związanego z wielkością chociażby penisa naszego partnera, dlatego wybierając wibrator analny lub inne zabawki analne możemy wybrać taki, który i rozmiarem i fasonem będzie nam najbardziej odpowiadał.
Wielkość wibratorów analnych zaczyna się od wielkości palca,i tak na prawdę może skończyć na odważnej, sporej średnicy. Dlatego taki wibrator jest w stanie przygotować Cię na tak miłe i niespotykane doznania jakie oferuje miłość analna.

 

Akcesoria analne sprawią, że będziesz mogła sama kontrolować na tyle ile możesz wibracje i z biegiem czasu pozwalać sobie na coraz więcej i więcej. Wibratory analne to wspaniała alternatywa dla kobiet obawiających się bólu i nieprzyjemnego dyskomfortu podczas miłości analnej. Dzięki specjalnemu wibratorowi odpowiednio przygotujesz się do seksu analnego i raz na zawsze pożegnasz się z bólem i negatywnymi odczuciami na jego temat. Alfabet doznań oferuje wszelkiego rodzaju zabawki analne, które śmiało przygotują Ciebie i Twoje ciało na wspaniały seks analny. Codziennie uzupełniamy nasz stan sklepowy o nowe, ciekawe i funkcjonalne wibratory analne. Chodzi nam przede wszystkim o to, aby każdy klient po zakupie naszej zabawki czuł satysfakcję i przede wszystkim przyjemność. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment sprosta Waszym wymaganiom. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty, i pakiety promocyjne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub formularz kontaktowy. Zapraszamy do zakupów.

Wibrator Analny 

W tej kategorii nie ma produktów.