Wibrator Silikonowy

Wibrator silikonowy, jak sama nazwa wskazuje wykonany z wysokiej jakości silikonu. Wibratory te są tradycyjnych kształtów i rozmiarów, choć ich wybór jest naprawdę ogromny. Zazwyczaj są wodoodporne i zaprojektowane z materiałów nieszkodliwych dla naszego zdrowia. Podczas dotyku bardzo szybko stają się gorące, i pozostają w takiej temperaturze na...

Czytaj więcej

Wibrator silikonowy, jak sama nazwa wskazuje wykonany z wysokiej jakości silikonu. Wibratory te są tradycyjnych kształtów i rozmiarów, choć ich wybór jest naprawdę ogromny. Zazwyczaj są wodoodporne i zaprojektowane z materiałów nieszkodliwych dla naszego zdrowia. Podczas dotyku bardzo szybko stają się gorące, i pozostają w takiej temperaturze na dłużej. Są niezwykle miękkie, i realistycznie podobne do naturalnej skóry. Używając go nie czujemy się zupełnie jak z obcym ciałem. Dzięki wibratorowi silikonowemu możemy doznać wielu ciekawych przyjemności i otworzyć się na nowe doświadczenia związane z seksem.

Silikonowy wibrator zazwyczaj jest bezwonny, nie posiada żadnego zapachu. W bardzo prosty sposób możemy go wyczyścić, wystarczy niewielka ilość mydła i spryskanie go wodą. Taki wibrator silikonowy posiada o tyle pozytywną cechę, ponieważ jest niesamowicie cichy i dyskretny. Możesz go zatem nosić nawet ze sobą w torebce, nie obawiając się, że sam się uruchomi. Będzie idealnym rozwiązaniem chociażby jako weekendowy dodatek do urozmaicenia wieczoru. Spośród innych swoich kolegów wibratorów ten silikonowy model zyskał popularność i zaufanie, ponieważ jest coraz częściej wybierany przez płeć piękną. Wibratory silikonowe jako jedne z nielicznych są popularne wśród początkujących jak i zaawansowanych miłośników erotycznych zabawek. Coraz częściej przyjmują oryginalną budowę, kształt oraz wyjątkowo oryginalny fason. Zapraszamy do zakupów w naszym dziale wibratorów silikonowych.

Wibrator Silikonowy 

W tej kategorii nie ma produktów.