Kategorie

Wibratory rotacyjne

Wibratory rotacyjne są niezwykle popularnym rodzajem urządzeń wibrujących. Cieszą się sporym uznaniem i różnorodnością funkcji. Wibratory rotacyjne zazwyczaj posiadają funkcje sterowane za pomocą mikroprocesora, który ułatwia nam zabawę z sex gadżetem. Wibrator rotacyjny obraca się praktycznie całościowo, masując przy tym ścianki pochwy jednocze...

Wibratory rotacyjne są niezwykle popularnym rodzajem urządzeń wibrujących. Cieszą się sporym uznaniem i różnorodnością funkcji. Wibratory rotacyjne zazwyczaj posiadają funkcje sterowane za pomocą mikroprocesora, który ułatwia nam zabawę z sex gadżetem. Wibrator rotacyjny obraca się praktycznie całościowo, masując przy tym ścianki pochwy jednocześnie doprowadzając kobietę do niesamowitych doznań. W tym urządzeniu możemy swobodnie zmieniać kierunki ruchu rotacyjnego, co również ma korzystny wpływ na osiągnięcie przez nas orgazmu. Wibrator rotacyjny przeważnie wibruje w okół własnej osi zapewniając niesamowitą przyjemność i uczucie spełnienia. Zazwyczaj wibratory te posiadają specjalne kulki, które oprócz wspaniałej pieszczoty zapewniają niesamowity masaż. Standardowo w porównaniu do tego typu innych wibratorów, urządzenia te są wodoodporne, dzięki czemu idealnie komponują się z relaksacyjną kąpielą we wannie lub pod prysznicem.

 

Wibrator rotacyjny wbrew pozorom nie jest skomplikowany ani trudny w użyciu. Może na pozór tak wyglądać, jednak po uruchomieniu silnika wibratora jego funkcjonalność i zaawansowane funkcje przeradzają się w niezwykłą rozkosz i przyjemność. Jeżeli do tej pory nie próbowałaś skorzystać z wibratora rotacyjnego, rozpocznij już dziś. Oferowane przez nasz internetowy sklep erotyczny wibratory rotacyjne mają nieskończoną ilość możliwości tak na prawdę. Z takim wibratorem nie jesteś w stanie się nudzić, bądź pewna. Wybierając tego rodzaju gadżet możesz stymulować łechtaczkę, poczuć przyjemność dopochwowo i wspólnie z partnerem bawić się w morze przyjemności. Niemal codziennie uzupełniamy nasz stan sklepowy wibratorów rotacyjnych o nowe, funkcjonalne gadżety erotyczne, po to aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wybierając alfabet doznań i nasze wibratory możesz być pewna gwarancji i wysokiej jakości produktu. Jeżeli nadal nie możesz zdecydować się jaki wibrator wybrać, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Alfabet doznań to sprawdzony sklep erotyczny, serdecznie zapraszamy do zakupów.

More

Wibratory rotacyjne There are no products in this category.